Monique Lindhout 25 jaar directeur!

Monique Lindhout 25 jaar directeur!
29 juli, 2021
Landelijk

Op zondag 1 augustus is Monique Lindhout op de kop af 25 jaar onze directeur! Onze vereniging heeft ontzettend veel te danken aan Monique. Bij dit bijzondere jubileum willen wij haar dan ook bedanken voor haar onvermoeide inzet en haar van harte feliciteren met alle prachtige resultaten die zij heeft geboekt voor de vereniging en voor onze leden!

Ter gelegenheid van haar 25 jarig dienstjubileum verscheen een interview met haar in ons ledenblad Hersenletsel Magazine. Dat artikel treft u aan als extra document bij dit bericht. 

Ook brachten wij een speciale nieuwsbrief uit. Die is hier te lezen.

Voortaan ook onze digitale nieuwsbrief gratis ontvangen? Meld je dan aan op onze website!

 

 

 

 

 


Bijlage: 8-9-Monique.pdf