Verslag uitje Trefpunt Hoogeveen

logo hersenletsel
14 mei, 2024
Groningen & Drenthe
Op 10 mei jl. is de lotgenotengroep Hoogeveen naar het Blikmuseum in Koekange geweest. We zijn gestart met koffie en thee, een stuk appeltaart met daarna uitleg over diverse blikken met bijzondere verhalen erbij.  Wij zaten met 12 personen heerlijk buiten op het terras te genieten van de verhalen. Daarna was er een bezoek aan het museum zelf, met veel herkenning van vroeger. Er mocht alleen gekeken worden, niet aankomen. Het was één groot feest van herkenning, zoals de sigarenblikjes van opa en het spaarpotje van de Rabobank. Ook goed voor je geheugen! Na afloop hebben we samen nog een drankje gedaan en was het tijd om naar huis te gaan. Het was een geslaagde en gezellige middag.

 

Lotgenotengroep Hoogeveen wordt geleid door onze vrijwilligers Dick en Henny Blok. Het Regiobestuur wil jullie bedanken voor het organiseren van deze fijne dag! Lotgenotencontact is ontzettend waardevol en zonder onze vrijwilligers zou dit niet mogelijk zijn. Ook een keer een lotgenotengroep bezoeken? Neem een kijkje in de agenda voor een locatie bij jou in de buurt.

 

Kleine foto impressie van het bezoek aan het Blikmuseum