Pilot – Ontmoetingsbijeenkomst NAH in Waddinxveen

Pilot – Ontmoetingsbijeenkomst NAH in Waddinxveen
1 april, 2026
Zuid-Holland

Hersenletsel.nl Zuid-Holland bereid haar regio uit in Midden-Holland.

In Waddinxveen wordt in mei een nieuwe pilot van de NAH Ontmoetingsbijeenkomsten gestart voor mensen met niet-aangeboren hersenletsel (NAH) en hun naasten. Met deze nieuwe pilot breidt het regionale aanbod zich verder uit.

Met Waddinxveen is dit inmiddels de vierde gemeente in Midden-Holland waar lokaal lotgenotencontact voor mensen met NAH en hun naasten wordt aangeboden. Daarmee wordt stap voor stap gewerkt aan een beter toegankelijk en dichterbij georganiseerd aanbod in de regio.

Inmiddels wordt ook met een vijfde gemeente gesproken, met als doel om te komen tot een volledig dekkend aanbod van NAH Ontmoetingsbijeenkomsten in Midden-Holland.

Wat een prachtige ontwikkeling, zo helpen we nog meer mensen met NAH en bereiken we nog meer professionals!

Waddinxveen – Pilot NAH ontmoetingsbijeenkomst