Nieuwsbrief juni – nieuw content gezocht!

Nieuwsbrief juni – nieuw content gezocht!
28 juni, 2022
Zuid-Holland

Voor onze komende nieuwsbrieven zijn wij opzoek naar leuke stukjes, belevenissen, verhalen van onze leden, ambassadeurs en vrijwilligers! Stuur ons uw verhaal! Bent u bij een leuke bijeenkomst geweest, deel het met ons! Of vertel uw vakantieverhaal. De nieuwsbrief is er voor al onze leden, dus wat is er leuker dan ook verhalen van hun of over hun te lezen.

Proffessionals mogen ook in de pen klimmen. Deel uw kennis, ervaringen over het werken met mensen met NAH met ons. Deel een goede TIP, een leuke annecdote.

Is er een webbinar of nieuw medicijn, zoekt u NAH lotgenoten voor uw onderzoek. Genoeg om over te schrijven.

Alles kan gemaild worden naar: regio-ondersteunerzh@hersenletsel.nl


Bijlage: Nieuwsbrief Hersenletsel ZH juni 2022.pdf