Op bezoek bij de CVA nazorgverpleegkundigen in Drenthe

logo hersenletsel
25 september, 2023
Groningen & Drenthe

Onlangs zijn Thérèse van Beek en Jennette Mooibroek van het bestuur van Regio Noord op bezoek geweest bij de CVA nazorgverpleegkundigen in de provincie Drenthe. We hebben onder andere onze lotgenotenbijeenkomsten weer onder de aandacht gebracht en uitleg gegeven over wat onze vereniging kan betekenen voor mensen met hersenletsel. Verder zijn er plannen gemaakt om volgend jaar gezamenlijk invulling te geven aan de dag van de beroerte in het Wilhelmina Ziekenhuis in Assen. Daarnaast was het ook interessant om te horen, wat zij als CVA nazorgverpleegkundigen, voor onze leden met een CVA kunnen betekenen. Ze hebben ontzettend veel kennis van de doelgroep en naast het geven van adviezen, kunnen ze ook met je meedenken over waar en welke hulp het beste bij je past. Hierbij maakt het niet uit of je een paar maanden geleden een CVA hebt gekregen of dat het al tien jaar geleden is. We hebben ze daarom gevraagd om een kort stukje te schrijven, waarin ze zich aan u voorstellen en hoe u ze kan bereiken.

Wij zijn Marian Broeksema en Saskia Tijms en wij werken als CVA nazorgverpleegkundigen in de regio Noord – en Midden Drenthe. Heeft u een CVA gehad en heeft u behoefte aan adviezen over bijvoorbeeld het omgaan met de gevolgen van een CVA. Of heeft u behoefte aan adviezen op het gebied van leefstijl, dagbesteding of extra begeleiding dan kunt u contact met ons opnemen. Dit mag ook als het al langer geleden is dat u een CVA heeft gehad.

We zijn bereikbaar via het volgende e-mail adres: cvazorgnmd@icare.nl

U kunt ons ook bellen:

Marian Broeksema: 06-30 03 10 97

Saskia Tijms: 06-23 96 85 60